Kobieta i nieruchomości

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, kobieta aktywna, marzycielka. Współorganizuje spotkania branżowe, promuje współpracę między biurami, słucha ludzi, wywołuje dyskusje, wyciąga wnioski... i opisuje.

O mnie

Basia ChalińskaBasia Chalińska

Hej! Jestem Basia – zawodowo – pośrednik w obrocie nieruchomościami, prywatnie – żona, matka, mieszkanka obrzeża dużego miasta, która też jako Klientka sprzedawała, kupowała, wynajmowała niejedną nieruchomość. Stąd mam obraz tego rynku z dwóch stron.

Skąd pomysł na uzewnętrznienie swoich myśli w formie bloga? Czasem spostrzeżenia, które mam związane z funkcjonowaniem świata nieruchomości mnie samą zaskakują – więc chcę się nimi z Tobą podzielić. Czytać, to co napiszę mogą wszyscy, zarówno osoby, które coś ze swoją nieruchomością zamierzają zrobić: kupić, sprzedać, wynająć, szukają na to sposobu, a może partnera – który go przez transakcję poprowadzi. Ale zapraszam też i pośredników, którzy w przerwie na biurową kawę znajdą tu od czasu do czasu „historię z życia wziętą”.

Inspiracją moich wpisów są w znacznej mierze właśnie historie przeżyte, usłyszane od Klientów, czy koleżanek i kolegów z branży.

Zaczynamy! 🙂

 

Basia Chalińska

Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, uwielbiam swoją pracę, która stanowi jednocześnie moje hobby. W branży z sukcesem od kilku lat, obecnie prowadzę biuro nieruchomości opierając się na zdrowej współpracy i innowacyjnym podejściu do Klienta. Jestem pilną uczennicą „networkingową”. Wśród najlepszych praktyków szukam nowych inspiracji i rozwiązań niezbędnych do skutecznego funkcjonowania w nieustannie zmieniających się warunkach rynkowych branży nieruchomościowej. Współorganizuję spotkania branży nieruchomości www.recamp.pl i współprowadzę akcję #współpracuję – promującą współpracę wśród biur nieruchomości.

Wyznaję zasadę „póki działasz jesteś człowiekiem sukcesu”. Prywatnie jestem mamą trójki urwisów, z zamiłowania pasjonatką górskich wypraw i poznawania tego co nowe.

Napisz do mnie: barbara.chalinska@mojenowem.pl

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, kobieta aktywna, marzycielka. Współorganizuje spotkania branżowe, promuje współpracę między biurami, słucha ludzi, wywołuje dyskusje, wyciąga wnioski... i opisuje.

Komentarze 1
 • InstagramLikesKaufen
  Opublikowano dnia

  InstagramLikesKaufen InstagramLikesKaufen

  Odpowiedz Autor

  Wie kann man am einfachsten seine Profile bekannt machen?
  Günstig Instagram Follower kaufen ! Vom besten Anbieter für Social Networks.
  Erhöhe deine Aufmerksamkeit deines Contents.
  Ganz einfach mehr Likes bekommen.